مقالات

بهترین ابزار‌های مدیریت پروژه که باید آن ها را بشناسید

بهترین ابزار‌های مدیریت پروژه که باید آن ها را بشناسید

در انجام هر پروژه، مهمترین قسمت مدیریت کارها است. به این ترتیب که هر کس به خوبی از وظایف خودش آگاه بوده و ابزار لازم برای انجام این امور را در اختیار داشته باشد. اینجاست که اهمیت بهترین ابزار مدیریت پروژه مشخص می‌شود. مدیریت پروژه در هر شرکتی ممکن است به یک روش انجام شود؛ اما به صورت کلی اهداف مشخصی را دنبال می‌کند و ویژگی‌های معینی نیز دارد. در یک تعریف ساده مدیریت پروژه به معنای دنبال کردن قواعدی مشخص برای برنامه ریزی، شروع و انجام دادن کارها، کنترل کردن روند انجام و اجرای پروژه و در نهایت رسیدن به اهداف تعریف شده است. پس بهترین ابزار مدیریت پروژه ابزاری است که بتواند تمام این نیازها را برطرف سازد.

یکی از مناسب ترین ابزارهای مدیریت پروژه تیمیجر است. تیمیجر یک پنل مدیریت کسب و کار است که امکانات مورد نیاز جهت مدیریت هر نوع پروژه‌ای در اختیار کاربران خود و تیم ها می‌گذارد. با استفاده از این اپ شما از هر پنل دیگری برای مدیریت کسب و کار خود بی نیاز خواهید بود. چرا که به خوبی تمام بخش های یک کسب و کار را پوشش می‌دهد و برای هر قسمت امکانات لازم جهت مدیریت امور و پروژه ها در نظر گرفته شده است. در ادامه به ویژگی‌های این پنل بیشتر خواهیم پرداخت.

تیم سازی و مدیریت رزومه

اولین قدم در مدیریت هر پروژه‌ای جذب افراد مورد نیاز و تیم سازی است و در همین بحث جذب و استخدام نیز، مهمترین نکته برای هر کارفرما رزومه افراد است. پس یک پنل مدیریت کسب و کار خوب باید این نیاز را در نظر بگیرد. تیمیجر به عنوان بهترین ابزار مدیریت پروژه این امکان را تعبیه کرده است که کارفرما بتواند برای استخدام افراد آگهی مد نظر خود را به شکل فرم و با ذکر نکات و تخصص مد نظرش برای جذب ایجاد کند و سپس با اشتراک لینک این آگهی به راحتی افراد مورد نیاز خود را پیدا کرده و اقدام به تیم سازی کند.

از آن سو هر شخص با کلیک بر روی این لینک به راحتی می‌تواند این رزومه را پر کند. در نهایت تمام رزومه‌ها در پنل برای کارفرما دسته بندی شده و به صورت خودکار در حوزه مربوط به خودش به شکل تفکیک شده قرار خواهد گرفت. مدیر هر بخش هم پس از دیدن رزومه‌ها و انجام مصاحبه با کارجویان می‌تواند گزارش مصاحبه را در همین پنل به مدیر کل ارجاع دهد تا مراحل استخدامی تکمیل شود.

شخصی سازی امکانات کاربران

ممکن است شما به عنوان مدیر یا کارفرما قصد داشته باشید بسته به نوع تخصص و کار هر شخص دستمزد متفاوتی برای او در نظر بگیرید؛ برخی به شکل پروژه‌ای، برخی ساعتی و… در تیمیجر که به عنوان بهترین ابزار مدیریت پروژه شناخته می‌شود این قابلیت برای شما فراهم شده تا در بخش کاربران پنل مدیریتی بتوانید این ویژگی‌ها را برای هر فرد اعمال کنید.

بازاریابی و پشتیبانی مشتریان

همه ما مطلع هستیم که یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر کسب و کار قسمت بازاریابی آن است. هر کسب و کاری که بتواند به خوبی از پس این بخش بربیاید دوام بیشتری در بازار خواهد داشت. حالا در همین بخش بازاریابی بهترین ابزار مدیریت پروژه ابزاری است که با دادن اعلان ها و گزارشات مکرر به شما کمک کند تا مشتریان خود را حفظ کنید؛ که این قابلیت به خوبی در تیمیجر فراهم شده است. شما همچنین در تیمیجر به خوبی قادر خواهید بود تا پیش از انجام پروژه یک برآورد از هزینه‌های انجام آن داشته باشید. به این صورت که پروژه را در پنل با کارمندان خود به اشتراک بگذارید و هر کس که سهمی در انجام پروژه دارد می‌تواند به صورت مکتوب هزینه‌های پروژه را برآورد کند.

در بخش پشتیبانی مشتریان نیز یکی از امکانات فوق‌العاده تیمیجر به عنوان بهترین ابزار مدیریت پروژه امکان ایجاد پنل کاربری مجرا برای هر یک از مشتریان است. هر مشتری پس از عقد قرارداد با شما می‌تواند در پنل خود تمام جزئیات مربوط به پروژه را نظیر گزارشات، فایل‌ها، گزینه‌های مالی، و فرایند پیشرفت پروژه را مشاهده کند و از همه مهمتر به پشتیبانی دسترسی همیشگی داشته باشد.

هر آنچه که برای مدیریت یک تیم به آن نیاز دارید!

از کارآمد ترین بخش های تیمیجر می‌توان به قسمت اجرای خدمات پنل آنها اشاره کرد. در این بخش شما به هر آنچه که یک مدیر و اعضای تیمش برای پیش‌برد پروژه آن هم در دقیق‌ترین حالت و سریع‌ترین زمان ممکن احتیاج دارند دسترسی خواهید داشت. تیمیجر به عنوان بهترین ابزار مدیریت پروژه این امکان را برای شما فراهم ساخته است که بتوانید به خوبی جلسات خود را برگزار کنید. قسمت مدیریت جلسات به این شکل عمل می‌کند که شما می‌توانید در یک کارت مشخص ساعت و مکان جلسه را تعیین کنید و کسانی که لازم است در جلسه حضور داشته باشند را مشخص کنید. سپس به صورت خودکار تیمیجر برای هر کدام از آن افراد دعوت نامه‌ای ارسال خواهد کرد و پس از پایان جلسه هم به صورت خودکار لیست افراد حاضر و غایب در جلسه را به شما نشان خواهد داد. در نهایت هم صورت جلسه برای همه اعضا ارسال خواهد شد و مصوبات این جلسه نیز به شکل تسک برای افراد به نمایش در می‌آید تا لازم الاجرا شوند. همچنین کار شما را برای پرداخت حق جلسه افراد نیز راحت خواهد کرد.

ابزار تیمیجر؛ ترلو ایرانی

ابزار تیمیجر؛ ترلو ایرانی

قسمت دیگری که هر پنل مدیریت کسب و کار به آن نیاز دارد قسمت مدیریت وظایف است؛ معروف‌ترین اپ در این حوزه ترلو است که بسیاری از کسب و کارها در سرتاسر جهان از آن استفاده می‌کنند. اما متاسفانه به تازگی شاهد کند شدن ترلو و اغلب کار نکردن آن با آی‌پی های ایرانی است. این موضوع خبر از تحریم تدریجی و عدم خدمات دهی به آی‌پی های ایران را دارد.

تیمیجر نیز نسخه فارسی و بومی سازی شده ترلو است که برای کاربر ایرانی تعریف شده؛ تیمیجر به عنوان بهترین ابزار آنلاین مدیریت پروژه به راحتی این قابلیت را در اختیار شما می‌گذارد تا برای خود و دیگران تسک تعریف کنید. امکانات تعریف شده برای هر تیم هم درست مشابه ترلو است که شما می‌توانید زمان پایان هر پروژه و مبلغ آن را تعریف کنید، برای هر تیم چک لیست داشته باشید و با متصل بودن این بخش به صورت‌حساب هر کاربر در پایان ماه جمع دقیق ساعات کاری و دستمزد او را به راحتی محاسبه کنید.

تقویم کاری فارسی

از دیگر امکانات جالبی که تیمیجر در اختیار شما قرار می‌دهد تقویم کاری است که به تاریخ شمسی ایجاد شده و این قابلیت برای تیم‌های ایرانی بی‌نظیر است. به کمک این تقویم کاری افراد می‌توانند به راحتی پروژه‌های خود را مدیریت کنند، ضمن آنکه با ایجاد یادآور برای هر کار دیگر لازم نیست نگران از قلم افتادن کارها یا وظایف باشند.

تقویم کاری فارسی

بخش مالی و حسابداری

و اما بخشی که تیمیجر را به بهترین ابزار مدیریت پروژه به معنای واقعی کلمه تبدیل می‌کند بخش مالی دقیق آن است. در این بخش از این پنل مدیریت کسب و کار شما می‌توانید تمامی تراکنش‌های مالی را به تفکیک پروژه و دریافت کننده آن مشاهده کنید، همچنین در پروفایل مالی هر شخص صورتحساب او برای خودش و کارفرما قابل مشاهده است. از دیگر ویژگی‌های این بخش ایجاد قسمت‌هایی جهت بررسی و ثبت تنخواه و هزینه‌های جاری است.

مدیریت کلان

یکی دیگر از ویژگی‌های تیمیجر ایجاد ابزارهایی جهت مدیریت پروژه‌ها و دارایی‌ها است. در این قسمت‌ها شما همواره می‌توانید به وضعیت هر پروژه در لحظه و فرایند پیشرفت آن تا به امروز دسترسی داشته باشید. ضمن اینکه اطلاعات جزئی‌تری مانند مبالغ دریافتی هر فرد، وظایف و افراد تعیین شده برای انجام پروژه و هر نوع آمار مربوط به آن پروژه را دریافت کنید. گزارشات مختلف در حوزه مالی و دارایی‌ها هم همیشه برای شما در دسترس خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =