مقالات

مدیریت وظایف با ابزارهای مدیریت پروژه در زمان دورکاری

دورکاری و مدیریت وظایف با ابزارهای مدیریت پروژه

در حال حاضر و در زمان همه‌گیری ویروس کرونا؛ مدیریت کارها در زمان دورکاری برای مدیران و شرکت‌ها اهمیت ویژه‌ای پیدا کرده است. اینکه از راه دور بتوانند با همان کیفیت سابق کارها را مدیریت کرده و پروژه‌ها را پیش ببرند. به همین منظور هم امروزه اپلیکیشن‌های مختلفی برای مدیریت کارها در زمان دورکاری طراحی شده است که یکی از بهترین نمونه‌های آنها ابزار آنلاین مدیریت کسب و کار تیمیجر است. تیمیجر یک پنل مدیریت کسب و کار ایرانی است که مختص کاربر فارسی زبان طراحی شده اما قابلیت استفاده در تیم‌های بین‌المللی را هم دارد.

این اپلیکیشن با امکانات متعدد و بی‌نظیری که جهت مدیریت کارها در زمان دورکاری در اختیار شما قرار می‌دهد شما را از هر نمونه مشابهی بی‌نیاز کرده است. تیمیجر با شناسایی هفت مرحله مهم در کسب و کار و ارائه ابزارها و امکاناتی جهت مدیریت بهینه هر بخش به شما کمک می‌کند تا کسب و کار موفقی داشته باشید. تیمیجر همچنین در مدیریت هر نوع پروژه کوتاه مدت و بلند مدت کارآمد خواهد بود. پس اگر شما نیز دغدغه مدیریت کارها و پروژه‌هایتان به بهترین شکل خصوصا در زمان دورکاری را دارید؛ در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با ویژگی‌های پنل مدیریت کسب و کار تیمیجر بیشتر آشنا شوید.

زنده باد حکیم عمر خیام

روایت است که تقویم شمسی توسط حکیم عمر خیام ابداع شده است، تیمجر هم ضمن ادای احترام به ایشان برای راحتی کاربران ایرانی تقویم کاری پنل مدیریت کسب و کار خود را شمسی قرار داده است که تعیین ددلاین‌ها و به طور کلی چک کردن تاریخ جلسات؛ یادآورها و غیره را بسیار راحت‌تر خواهد کرد. در تیمجر شما می‌توانید ددلاین را بر اساس تقویم شمسی تعیین کنید و این موضوع به شما در پروژه‌هایی که با شرکت‌های دیگر در آنها همکاری می‌کنید کمک خواهد کرد. همچنین در بخش‌های مالی و حسابداری هم شمسی بودن تقویم پنل بسیار کمک‌کننده خواهد بود.

ایجاد تسک و مدیریت آن‌ها

 

یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر پنل مدیریت کسب و کار بخش مدیریت وظایف است. این بخش به شما به عنوان مدیر کمک می‌کند تا در عین دورکاری بتوانید بر فعالیت‌های افراد تیم نظارت مستقیم داشته باشید و از روند کار و نتایج آن در هر لحظه با خبر باشید. همچنین برای اعضای تیم نیز این امکان را فراهم می‌کند تا به راحتی وظایف و کارهای خود را به صورت دسته‌بندی شده مشاهده کنند.

اگر تا به حال با اپلیکیشن ترلو یا هر تسک منیجر دیگری کار کرده باشید با این قسمت از پنل به خوبی آشنایی دارید. در این قسمت امکان ایجاد تسک برای خودتان و دیگران و تعیین ددلاین برای هر تسک وجود دارد و هر تسک نیز مانند سایر اپ‌های این حوزه در یکی از سه بخش انجام نشده، در حال انجام و یا انجام شده قرار خواهد گرفت. البته که بسته به نوع فعالیت شما امکان ایجاد ستون‌های متعدد دیگری نیز وجود دارد. از دیگر قابلیت‌های این بخش در تیمیجر این است که به صورت خودکار به قسمت مالی و صورتحساب کاربران متصل است پس در پایان پروژه جمع ساعات کارکرد هر شخص معلوم و دستمزد آن نیز تعیین خواهد شد که این موضوع مدیریت کارها در زمان دورکاری را برای شما آسان‌تر خواهد کرد.

راه فراری نیست!

تیمیجر به عنوان یکی از بهترین ابزارهای مدیریت کارها در زمان دورکاری برای هر پروژه علاوه بر پنل در واتساپ نیز یک اعلان ارسال خواهد کرد. به این ترتیب خیال خودتان و باقی اعضای تیم هم راحت خواهد شد که همه اعضا حتی اگر پنل را چک نکنند به موقع اعلان‌ها و یادآورها را مشاهده خواهند کرد.

در قسمت یادآور نیز هر کاربر اعم از مدیران یا اعضای تیم‌ها این امکان را خواهند داشت تا برای خود و یا دیگران یادآور و یا یادداشت تنظیم کنند. پس در تیمیجر این قابلیت وجود دارد که برای پروژه‌هایی که قرار است در آینده انجام دهید یک یادآور تنظیم کنید. همچنین ممکن است برای بسیاری از ما پیش آمده باشد که در لحظه‌ای که وظیفه‌ای را قبول می‌کنیم در ذهنمان بدانیم که باید چطور و به چه ترتیبی آن را انجام دهیم؛ اما بعدها که به سراغ آن کار می‌رویم به درستی به خاطر نیاوریم که ترتیب کارها به چه شکل بوده‌اند. تیمیجر این امکان را به شما می‌دهد تا در کنار تنظیم یادآور یک یادداشت هم برای خودتان بگذارید.

جلسات کاری؛ معضل همیشگی

جلسات کاری؛ معضل همیشگی

یکی از معضلات هر تیم و یا شرکتی برگزاری جلسات و به نتیجه رسیدن آنها است. از مسئله تعیین زمان و مکان جلسه هم که بگذریم؛ مسئله یادآوری به اعضا جهت شرکت در جلسه، مطلع نشدن افراد غایب از موضوعات مطرح در جلسه و تعیین تکلیف مصوبات جلسه معضلات دیگری هستند که گریبان‌گیر هر تیمی خواهند شد. تیمیجر به عنوان یکی از بهترین ابزارهای مدیریت کارها در زمان دورکاری تا حد زیادی این مشکلات را برطرف کرده است. در پنل کسب و کار تیمیجر شما کافی است فقط در قسمت مدیریت جلسات یک جلسه ثبت کنید و اعضایی که باید در آن جلسه حضور داشته باشند را تعیین کنید. تیمیجر باقی کارها را انجام خواهد داد؛ به تک تک اعضا دعوت نامه شرکت در جلسه را ارسال خواهد کرد (گول کارمندان از زیر کار دررویتان را مبنی بر ندیدن اعلان‌ها نخورید چون تیمیجر در واتساپ هم اعلان ارسال می‌کند)، گزارش و صورت جلسه را برای غایبین جلسه نیز به صورت خودکار ارسال می‌کند. حالا شما می‌توانید به راحتی حق جلسه هر شخص را بپردازید و نتایج مصوبات جلسه را نیز به صورت تسک درآورید تا هرچه سریع‌تر نسبت به انجام آنها اقدام شود.

گوگل درایو چیست؟ ما تیمیجر مذگان داریم!

گوگل درایو چیست؟ ما تیمیجر مذگان داریم

یکی از موضوعات مهم برای مدیریت کارها در زمان دورکاری این است که همه افراد تیم بتوانند هر زمان که خواستند به فایل‌های مد نظرشان دسترسی داشته باشند. احتمالا برای شما نیز پیش آمده باشد که فایلی را برای همکارتان در یکی از شبکه‌های اجتماعی ارسال کرده باشید و بعد از مدتی که خودتان به آن نیاز پیدا کرده‌اید به سراغش بروید و ببینید ای دل غافل! فایل در دسترس نمی‌باشد. یا اینکه در بی‌شمار پوشه‌های کش سیستمتان گم شده باشد. در این جور مواقع است که نیاز به آرشیو یکپارچه فایل‌ها حس می‌شود؛ چیزی شبیه به گوگل درایو که در آن اعضای تیم در فایل‌هایی که به آنها اجازه دسترسی داده می‌شود برای همیشه امکان مشاهده و ادیت داشته باشند. تیمیجر نیز در قسمت آرشیو پنل مدیریت تلاش کرده است تا امکاناتی نظیر گوگل درایو را در اختیار کاربران خود قرار دهد؛ به این شکل که اعضای تیم بتوانند در قسمت‌های مختلف از جمله وظایف، جلسات و غیره فایل‌های مربوط به هر پروژه را به صورت جداگانه ذخیره کنند و با دیگر کاربران داخلی و خارجی به اشتراک بگذارند. نگران حریم خصوصی شرکت هم نباشید چرا که در قسمت آرشیو هر کاربر فقط به فایل‌هایی که خود بارگذاری کرده باشد دسترسی دارد مگر آنکه مدیر سطح دسترسی برای فایل مربوطه را برای وی ایجاد کند.

امور مالی و حسابداری

تیمیجر همچنین به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی امور مالی و حسابداری را نیز در همین پنل مدیریت کنید. قابلیت فوق‌العاده‌ای که تیمیجر ایجاد کرده اتصال یکپارچه کلیه بخش‌های دیگر به قسمت مالی و حسابداری است؛ به همین خاطر تمام دیتاهای مورد نیاز برای امور حسابداری به راحتی و به تفکیک تاریخ در دسترس شما خواهند بود تا بتوانید حقوق اعضای تیم، هزینه‌های پروژه، حق جلسه و هر مورد مالی دیگر را پیگیری و پرداخت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =